Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
8x
De Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB White Edition is een krachtige en stijlvolle case fan set, ontworpen voor hoogwaardige koeling. Met drie 120mm fans die tot 2500 RPM kunnen draaien, verplaatsen deze fans tot 190 CFM lucht met een druk van 3.54 mm/H2O. De ARGB-verlichting biedt een levendige en aanpasbare look, terwijl de PWM-regeling een stille maar effectieve koeling garandeert, met een maximaal geluidsniveau van 38.5 dB.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 190 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.5 dB |
| Luchtdruk | 3.54 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 690 ~ 2500 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 190 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.5 dB |
| Luchtdruk | 3.54 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 26.5 mm |
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 361 mm |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 4719512154663 |
| Vendorcode | MFX-B2DW-25TP2-R1 |
| Artikelnr | 1155404 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Gijs
Eerste review
Geschreven bij: Cooler Master SickleFlow Edge 360 ARGB
Geplaatst: 22-05-2026
5 dagen in bezit
Mooie fan en degelijk
Stil
Past niet in 120 mm slot (2mm te groot)
Mooie fan, degelijke behuizing. Past niet in een 120mm fan slot van een behuizing dus controleer de slot en afmetingen van product!
❮
❯
