Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZA-240 PWM ARGB White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
4x
De Jonsbo ZA-240 PWM ARGB White is een set van twee 120mm case fans met ARGB-verlichting, ontworpen voor effectieve koeling en styling van je computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 2400 RPM en luchtverplaatsing van 62.40 CFM bieden deze fans stevige prestaties. PWM-regeling zorgt voor automatische snelheidsaanpassingen, terwijl de ARGB-verlichting instelbare lichteffecten mogelijk maakt met een compatibele controller. Met een maximaal geluidsproductie van 37.3 dB bieden ze een evenwicht tussen koelperformance en stilte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 2400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 123 mm |
| Breedte | 242 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 6970620554495 |
| Vendorcode | ZA-240W |
| Artikelnr | 12077 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
