Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZA-120 PWM ARGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Jonsbo ZA-120 PWM ARGB Black is een 120mm case fan die ontworpen is voor efficiënte airflow in uw computerbehuizing. Met PWM-besturing kunt u de ventilatorsnelheid flexibel aanpassen tot maximaal 2400 RPM. De fan levert een luchtverplaatsing van 62,40 CFM bij een geluidsproductie van maximaal 37,3 dB. De geïntegreerde ARGB-verlichting biedt aanpasbare kleurmogelijkheden voor esthethische systeemverlichting. Met een luchtdruk van 2,46 mm/H2O is deze ventilator geschikt voor diverse koelingsscenario's in moderne computeropstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 2400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✓︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6970620554433 |
| Vendorcode | ZA-120B |
| Artikelnr | 134784 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯

