Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZA-360 PWM ARGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
24x
De Jonsbo ZA-360 PWM ARGB Black is een set van drie 120 mm case fans, ontworpen voor efficiënte airflow in uw computerbehuizing. Met PWM-bediening bereikt elke ventilator maximaal 2400 RPM en 62.40 CFM luchtverplaatsing. De geluidsproductie bedraagt maximaal 37.3 dB, terwijl de luchtdruk van 2.46 mm/H2O zorgt voor goede luchtstroom. Elk ventilator beschikt over ARGB-verlichting voor aangepaste RGB-effecten. Een controller is vereist voor de bediening van de verlichtings- en snelheidsfuncties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 2400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2400 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 62.40 CFM |
| Geluidsproductie max | 37.3 dB |
| Luchtdruk | 2.46 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✖︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 123 mm |
| Breedte | 362 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6970620554518 |
| Vendorcode | ZA-360B |
| Artikelnr | 10420 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
