Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZB-240 Reverse Blade PWM ARGB White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
4x
De Jonsbo ZB-240 Reverse Blade PWM ARGB White bestaat uit twee 120mm case fans met omgekeerde bladontwerp voor optimale luchtstroming. Met PWM-besturing bereiken deze ventilatoren tot 1800 RPM en leveren een maximale luchtverplaatsing van 47,71 CFM. De geluidsproductie blijft beperkt tot 30,7 dB, terwijl de luchtdruk 1,66 mm/H2O bedraagt. Beide fans zijn uitgerust met ARGB-verlichting voor dynamische kleureffecten in uw case. Een RGB-controller is nodig voor bediening van de verlichting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 47.71 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.7 dB |
| Luchtdruk | 1.66 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 1800 RPM |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✖︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 47.71 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.7 dB |
| Luchtdruk | 1.66 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 123 mm |
| Breedte | 242 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 6970620554662 |
| Vendorcode | ZB-240WR |
| Artikelnr | 134610 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
