Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo ZB-240 Reverse Blade PWM ARGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
9x
De Jonsbo ZB-240 Reverse Blade PWM ARGB Black is een set van twee 120mm case fans met moderne reverse blade technologie. Met een maximale snelheid van 1800 RPM en luchtverplaatsing tot 47.71 CFM bieden deze fans efficiënte koeling voor je computerbehuizing. De PWM-regeling stelt je in staat de snelheid nauwkeurig aan te passen, terwijl het geluidsniveau tot 30.7 dB beheerst blijft. Een luchtdruk van 1.66 mm/H2O zorgt voor goede prestatiekarakteristieken. Beide fans beschikken over ARGB-verlichting (3-pins), waarmee je een samenhangende RGB-setup kunt creëren voor visuele uitstraling in je case.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 47.71 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.7 dB |
| Luchtdruk | 1.66 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Snelheid | 700 ~ 1800 RPM |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Aansluiting | 4-Pin |
| Daisy Chain | ✓︎ |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 47.71 CFM |
| Geluidsproductie max | 30.7 dB |
| Luchtdruk | 1.66 mm/H2O |
| Reverse Blade | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 2 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Controller Vereist | ✖︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Hoogte | 242 mm |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6970620554600 |
| Vendorcode | ZB-240BR |
| Artikelnr | 134609 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
