Je bent nog niet ingelogd
XPG HURRICANE 140 ARGB PWM
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De XPG HURRICANE 140 ARGB PWM is een 140mm case fan die ontworpen is voor efficiënte airflow in uw computerbehuizing. Met een maximale snelheid van 1800 RPM en luchtverplaatsing tot 91 CFM biedt deze ventilator een goede balans tussen prestatie en geluidsproductie van maximaal 28,1 dB. De PWM-besturing stelt u in staat de fansnelheid automatisch aan te passen aan de temperatuur. Met ingebouwde ARGB-verlichting voegt deze ventilator een visueel element toe aan uw setup. De luchtdruk van 2,20 mm/H2O draagt bij aan effectieve koeling en luchtstroom binnen uw behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 91 CFM |
| Geluidsproductie max | 28.1 dB |
| Luchtdruk | 2.20 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Pompconnector | 4-pin |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 4,8 W |
| Nominale netspanning | 0,4 A |
| Spanning | 3.5 - 12.6 V |
| Startspanning | 3,5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,61 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 91 CFM |
| Luchtdruk | 2.20 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 28.1 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 230000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 700 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085935885 |
| Vendorcode | 75261026 |
| Artikelnr | 181541 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Vince David
Geschreven bij: XPG HURRICANE 120 ARGB PWM Wit
Geplaatst: 20-04-2026
5 dagen in bezit
Het doet zijn werk.
+++++++++++++++++++++++10000000
Dus, als je een futuristische ventilator in huis wilt hebben, aarzel dan niet om deze te kopen. Hij ziet er zelfs uit als hij uit staat al indrukwekkend uit, maar als de ventilator aan staat, is hij nog spectaculairder met die scherpe randen. Ik zou zeggen dat hij op een samoeraizwaard lijkt. Ik vind hem echt geweldig.
❮
❯
