Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Prisma SL-14 Green
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
2x
De Fractal Design Prisma SL-14 Green is een 140mm case fan die een luchtverplaatsing van maximaal 63.30 CFM en een geluidsproductie van tot 19.4 dB biedt. Met een maximale snelheid van 1000 RPM en een luchtdruk van 1.07 mm/H2O, is deze fan een veelzijdige oplossing voor het koelen van computerkasten. De groene LED-verlichting maakt het een stijlvolle toevoeging aan uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1000 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 63.30 CFM |
| Geluidsproductie max | 19.4 dB |
| Luchtdruk | 1.07 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 7340172701286 |
| Vendorcode | FD-FAN-PRI-SL14-GN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Groen |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledvoltage | 12 V |
| Netvoeding | 3 W |
| Nominale netspanning | 0,15 A |
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 6 V |
| Stroom (max.) | 0,25 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 168 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 63.30 CFM |
| Luchtdruk | 1.07 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 1000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 19.4 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan snelheid (max) | 1000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Aantal leds | 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172701286 |
| Vendorcode | FD-FAN-PRI-SL14-GN |
| Artikelnr | 255243 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
