Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Aspect 14 RGB White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Fractal Design Aspect 14 RGB White is een 140 mm case fan die ontworpen is voor efficiënte airflow en sfeervolle verlichting. Met een maximale rotatiesnelheid van 1000 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 41 CFM bij een geluidsproductie van slechts 19.5 dB. De luchtdruk van 1.02 mm/H2O zorgt voor goede prestaties in gemodificeerde behuizingen. De geïntegreerde RGB-verlichting met ARGB-aansluiting (3 pins) stelt u in staat de kleurweergave naar wens aan te passen. Dit product biedt een uitstekende combinatie van koelwerking en visuele uitstraling voor uw computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 1000 RPM |
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Geluidsproductie max | 19.5 dB |
| Luchtdruk | 1.02 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 7340172703563 |
| Vendorcode | FD-F-AS1-1408 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Ventilatorlager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroom (max.) | 0,14 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,96 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 155 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 41 CFM |
| Luchtdruk | 1.02 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 19.5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Spanningclassificatie | 5 V |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Fan snelheid (max) | 1000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3-Pin |
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172703563 |
| Vendorcode | FD-F-AS1-1408 |
| Artikelnr | 310303 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
