Je bent nog niet ingelogd
Zalman Z10 PLUS computer Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
21x
De Zalman Z10 PLUS is een middelgrote ATX-behuizing geschikt voor gamingers en enthusiasten. Met zijn indrukwekkende transparante zijpaneel bied je volop zicht op je hardwarecomponenten. De behuizing is voorzien van drie 140mm-fans aan de voorkant en één 120mm-fan aan de achterkant voor optimale luchtstroom. Met ruimte voor grafische kaarten tot 40 cm en processorkoelers tot 17,3 cm ondersteunt deze toren diverse high-end componenten. De compacte afmetingen van 488 x 220 x 481 mm maken het een praktische keuze voor verschillende ruimtes zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zalman |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 488 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 481 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 481 mm |
| Gewicht | 8.10 kg |
| Hoogte | 488 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809213764660 |
| Vendorcode | Z10 PLUS |
| Artikelnr | 1074800 |
| Merk | Zalman |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




