Je bent nog niet ingelogd
LC-Power 7040B Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De LC-Power 7040B is een middelgrote tower behuizing die geschikt is voor ATX-moederborden. Met afmetingen van 420 x 198 x 405 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor gamingrigs en werkstations. De kast ondersteunt CPU-koelers tot 14,5 cm en grafische kaarten tot 36 cm lengte. De voeding kan maximaal 16 cm lang zijn. Dit compacte design combineert praktische afmetingen met ruime component-ondersteuning, wat hem geschikt maakt voor diverse systeemconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LC Power |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 420 mm |
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 4260070129834 |
| Vendorcode | LC-7040B-ON |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1, 2 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 198 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Gewicht | 3.34 kg |
| Hoogte | 420 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260070129834 |
| Vendorcode | LC-7040B-ON |
| Artikelnr | 1075177 |
| Merk | LC Power |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





