Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Shadow Base 800 DX Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
29x
De be quiet! Shadow Base 800 DX Black Behuizing biedt ruimte voor grote componenten met ondersteuning tot E-ATX moederborden. Het geheel wordt gekoeld door drie 140mm ventilatoren aan voor-, achter- en bovenkant. Met een transparant zijpaneel kunt u uw componenten goed in de gaten houden. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 43 cm en CPU-koelers tot 18 cm hoogte. Het slikt voedingskasten tot 30,5 cm lang in. Met afmetingen van 52,2 x 24,7 x 55 cm biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen grootte en functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 30.5 cm |
| Hoogte | 522 mm |
| Breedte | 247 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 30.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 247 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 11.80 kg |
| Hoogte | 522 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ledcontroller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1200 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 0,96 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 57,4 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052190616 |
| Vendorcode | BGW61 |
| Artikelnr | 1086723 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





