Je bent nog niet ingelogd
Aerocool AirHawk Duo Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 11 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Aerocool AirHawk Duo Behuizing is een ruime PC case geschikt voor E-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van je componenten. De behuizing komt standaard uitgerust met twee 200mm frontventilators en één 120mm achterventilator voor effectieve koelcirculatie. Met ondersteuning voor CPU-koelers tot 16,8 cm en grafische kaarten tot 36 cm biedt deze case flexibiliteit voor diverse hardware-configuraties. De afmetingen bedragen 480x219x485mm, wat een goed evenwicht biedt tussen ruimte en bureauvoetprint.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Aerocool |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.1 cm |
| Hoogte | 480 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Dikte van materiaal | 0,6 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.1 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 2 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 200mm, 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710562752434 |
| Vendorcode | ACCM-PB19033.11 |
| Artikelnr | 1092828 |
| Merk | Aerocool |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





