Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake The Tower 200 Racing Green Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Thermaltake The Tower 200 Racing Green Behuizing is een compacte Mini-ITX kast met een sportief design in racing groen. Het transparante paneel biedt zicht op de interne componenten. De behuizing is voorzien van twee voorgeïnstalleerde 140mm fans voor effectieve luchtcirculatie. Met afmetingen van 500x300x280mm past deze kast in beperkte ruimtes. Het ondersteunt CPU-koelers tot 20cm hoogte en grafische kaarten tot 38cm lengte, terwijl de voedingseenheid maximaal 22cm mag zijn. Ideaal voor wie een klein, stijlvol systeem wil samenstellen zonder in te boeten op koelcapaciteit en uitbreidingsmogelijkheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake The Tower 200 Bumblebee Behuizing
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake The Tower 200 Racing Green Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake The Tower 200 Bubble Pink Behuizing
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake The Tower 200 Turquoise Behuizing
Kleur Product:
Turquoise
Bekijk vergelijking
€ 159,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Groen |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 7.70 kg |
| Hoogte | 500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1500 RPM |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539425 |
| Vendorcode | CA-1X9-00SCWN-00 |
| Artikelnr | 1093046 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




