Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake The Tower 200 Bumblebee Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Thermaltake The Tower 200 Bumblebee is een compacte Mini-ITX behuizing met een modern design. Het transparante paneel biedt inzicht in je componenten. De behuizing beschikt over één 140mm ventilator aan de achterkant en één aan de bovenkant voor efficiënte luchtcirculatie. Met afmetingen van 537x300x280mm biedt het voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 20cm, grafische kaarten tot 38cm en voedingen tot 22cm. Dit compacte kastje combineert stijl en functionaliteit voor kleine gaming- of workstation-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 537 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Dikte van materiaal | 3 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Geel |
| Materiaal | SPCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 7.70 kg |
| Hoogte | 537 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | PS2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475641044 |
| Vendorcode | CA-1X9-00S4WN-00 |
| Artikelnr | 1146927 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




