Je bent nog niet ingelogd
Chieftec UB-03B-350GPB computer Mini Tower Zwart 350 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Chieftec UB-03B-350GPB is een compacte mini tower behuizing met een voeding van 350W, ideaal voor kleine kantoor- of thuiscomputers. Met afmetingen van 373 x 207 x 430 mm biedt deze zwarte case ondersteuning voor Micro-ATX moederborden. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 14,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 35 cm lengte, wat voldoende ruimte biedt voor standaard systeemcomponenten. Dit compacte design maakt het geschikt voor gebruikers die een praktische en efficiënte computercase zoeken zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Chieftec |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Hoogte | 373 mm |
| Breedte | 207 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 753263078049 |
| Vendorcode | UB-03B-350GPB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Dikte van materiaal | 0,5 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 207 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 4.51 kg |
| Hoogte | 373 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 350 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 80mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078049 |
| Vendorcode | UB-03B-350GPB |
| Artikelnr | 1097774 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




