Chieftec UB-03B-350GPB computer Mini Tower Zwart 350 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
De Chieftec UB-03B-350GPB is een compacte Mini Tower behuizing in zwart, ontworpen voor bouwers die ruimte willen besparen. Met een vermogen van 350 W ondersteunt deze behuizing Micro-ATX moederborden en biedt plaats voor CPU-koelers tot 14,5 cm hoog. De maximale grafische kaartlengte bedraagt 35 cm. Met afmetingen van 373 x 207 x 430 mm past deze behuizing goed in kleine kantoor- en thuisomgevingen. Ideaal voor systemen met gematigde hardwareveruisten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Chieftec
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte14.5 cm
Maximum grafische kaart lengte35 cm
Hoogte373 mm
Breedte207 mm
Diepte430 mm
Verkrijgbaar sindsNovember 2023
EAN753263078049
VendorcodeUB-03B-350GPB
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
118,95
In winkelmand
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 3 x
5.25" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
Dikte van materiaal 0,5 mm
Transparant paneel ✖︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Reset button✓︎
Soort PC
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1)
Aantal USB-Type-C-poorten 1
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten SD
Cardreader✓︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Breedte 207 mm
Diepte 430 mm
Gewicht 4.51 kg
Hoogte 373 mm
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Energie
Netvoeding 350 W
Koeling
Optionele fan achterkant 1x 80mm
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Maximaal aantal ventilators achterkant 1
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele fan voorkant 1x 120mm