Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG SEKIRA 500X Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De MSI MPG SEKIRA 500X is een midtower behuizing ontworpen voor gamingers en enthusiasten. Met ondersteuning voor E-ATX moederborden biedt deze behuizing ruimte voor krachtige hardware configuraties. Het uitgebreide koelsysteem bestaat uit twee 200mm frontfans, twee 200mm topfans en een 120mm achterfan voor optimale luchtstroom. Het grote transparante zijpaneel geeft goed zicht op uw componenten. Met ruimte voor grafische kaarten tot 40cm en CPU-koelers tot 17cm hoogte past professionele gaming-hardware eenvoudig in deze behuizing. De compacte afmetingen van ongeveer 54,6cm hoogte maken deze geschikt voor verschillende opstelruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 200mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Hoogte | 545.5 mm |
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 10 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 7 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Gewicht | 19.20 kg |
| Hoogte | 545.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transport wielen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 200mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 2x 200mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Ventilatoren aan de voorzijde ondersteund beschrijving | Front: Up to 3 x 120mm / 3 x 140mm / 2 x 200mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm, 1x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072646417 |
| Vendorcode | MPG SEKIRA 500X |
| Artikelnr | 1101831 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





