ASRock Phantom Gaming PG27QRT2A 27" Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De ASRock Phantom Gaming PG27QRT2A is een indrukwekkende 27-inch gaming monitor met een Quad HD-resolutie van 2560 x 1440 pixels. Het VA-paneel biedt een verversingssnelheid van 180 Hz, een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor DisplayHDR 400, wat voor een levendige en vloeiende gaming-ervaring zorgt. Met een gebogen scherm van 16:9 en een diagonaal van 27 inch, is deze monitor een aantrekkelijke keuze voor gamers op zoek naar een krachtig en gedetailleerd scherm.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
219,00
In winkelmand
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 265 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Frame Rate Control (FRC)-kleurdiepte 8 Bit
Gleurengamma DCI-P3 95 procent
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, sRGB
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 132 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 5.000 : 1
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 2 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp ✖︎
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Verlichte standaard ✖︎
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Automatische helderheidscontrole ✖︎
Bereik kantelhoek -7 - 20°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 65 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Verpakkingsinhoud 1 x Wi-Fi Antenna Cables Set 1 x Phantom Gaming Cable Sleeve
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 257 mm
Diepte ( zonder voet ) 93 mm
Gewicht 6.30 kg
Gewicht (zonder voet) 4,13 kg
Hoogte 568 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm