ASRock Phantom Gaming PG27QRT1B 27" Quad HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
17x
De ASRock Phantom Gaming PG27QRT1B is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een verbluffende resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 180 Hz en een responstijd van 1 ms, biedt deze monitor een uiterst vloeiende en snelle gaming-ervaring. De gebogen VA-paneel technologie zorgt voor levendige kleuren en diepe zwarttinten. Dankzij de DisplayHDR 400 ondersteuning, kan je genieten van hoge dynamische beeldkwaliteit.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 265 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Frame Rate Control (FRC)-kleurdiepte 8 Bit
Gleurengamma DCI-P3 95 procent
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 132 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 5.000 : 1
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 2 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp ✖︎
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Verlichte standaard ✖︎
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Automatische helderheidscontrole ✖︎
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 65 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,5 m
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 255 mm
Diepte ( zonder voet ) 93 mm
Gewicht 0.05 kg
Gewicht (zonder voet) 4,13 g
Hoogte 452 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,5 m
Plug and play✓︎
Technische details
Gereviseerd ✖︎
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificaten van naleving RoHS
Netwerk
Wifi✓︎
Product informatie
EAN4710483945762
Vendorcode90LXhttps://midas.spv-bv.nl/as
Artikelnr1158055
MerkASRock
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
HP 15-fd0353nd 15.6" Core i5 laptop
13x