Je bent nog niet ingelogd
Antec C8 White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
78x
De Antec C8 White is een middelgrote PC behuizing met een modern design en transparant zijpaneel. Het ondersteunt ATX moederborden en biedt ruimte voor grafische kaarten tot 44 cm en CPU koelers tot 17,5 cm. Met afmetingen van 476 x 303 x 464 mm biedt de behuizing een goed evenwicht tussen formaat en interne ruimte. Het witte design met transparant paneel geeft inzicht in de interne componenten. Ideaal voor gaming- en performance builds met deze componentformaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Antec |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Hoogte | 476 mm |
| Breedte | 303 mm |
| Diepte | 464 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 761345100212 |
| Vendorcode | 0-761345-10021-2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Glas, Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 303 mm |
| Diepte | 464 mm |
| Gewicht | 10.50 kg |
| Hoogte | 476 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Achter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Koellichaam inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 160mm, 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 761345100212 |
| Vendorcode | 0-761345-10021-2 |
| Artikelnr | 1107683 |
| Merk | Antec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




