Je bent nog niet ingelogd
ASUS ProArt PA602 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
56x
De ASUS ProArt PA602 is een ruime PC behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel dat uw hardwarecomponenten aan het zicht stelt. De behuizing is voorzien van 2x 200mm voorventilators en 1x 140mm achterventilator voor efficiënte luchtcirculatie. Met maximale afmetingen voor CPU-koelers van 19 cm, grafische kaarten tot 45 cm en PSU's tot 19 cm, biedt deze behuizing voldoende ruimte voor geavanceerde systemen. Met afmetingen van 560x245x593 mm is het een praktische keuze voor high-end pc-bouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Hoogte | 560 mm |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 593 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 209,90
laatste 90 dagen: 209,90
199,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, DTX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 593 mm |
| Gewicht | 15.80 kg |
| Hoogte | 560 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387338490 |
| Vendorcode | 90DC00J0-B09000 |
| Artikelnr | 1107778 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Luchtsuperioriteit
De PA602 heeft een 15,5 mm open rooster aan de voorkant met 45% porositeit om de luchtstroom en ventilatie te maximaliseren. Ondertussen zorgen extra dikke PWM-ventilatoren voor een zeer hoge luchtstroom en aangename akoestiek, en werken de voorgeïnstalleerde dubbele luchtdeflectoren samen om koele lucht te helpen centraliseren voor zowel videokaarten als de luchtinlaat van de CPU cooler, waardoor de koeling efficiënter verloopt voor het hele systeem.
Ruimte voor krachtige componenten
De ProArt PA602 ondersteunt één 420 mm radiator voor AIO-koeling of aangepaste liquid cooling-lussen. Hij biedt ook voldoende ruimte voor de krachtigste videokaarten in zowel horizontale als verticale montageposities.
Creator-vriendlijk ontwerp
De ProArt PA602 stroomlijnt de pc-bouwervaring met een volledig pakket innovatieve functies en is klaar voor handig dagelijks gebruik, dankzij automatische stofdetectie, ingebouwde wieltjes voor moeiteloos verplaatsen en meer...
Superieure uitbreidbaarheid opslag
Deze behuizing biedt ondersteuning voor maximaal vier HDD's of maximaal acht SATA SSD's, zodat er voldoende opslagcapaciteit is voor uw gegevensopslagbehoeften.
De PA602 heeft een 15,5 mm open rooster aan de voorkant met 45% porositeit om de luchtstroom en ventilatie te maximaliseren. Ondertussen zorgen extra dikke PWM-ventilatoren voor een zeer hoge luchtstroom en aangename akoestiek, en werken de voorgeïnstalleerde dubbele luchtdeflectoren samen om koele lucht te helpen centraliseren voor zowel videokaarten als de luchtinlaat van de CPU cooler, waardoor de koeling efficiënter verloopt voor het hele systeem.
Ruimte voor krachtige componenten
De ProArt PA602 ondersteunt één 420 mm radiator voor AIO-koeling of aangepaste liquid cooling-lussen. Hij biedt ook voldoende ruimte voor de krachtigste videokaarten in zowel horizontale als verticale montageposities.
Creator-vriendlijk ontwerp
De ProArt PA602 stroomlijnt de pc-bouwervaring met een volledig pakket innovatieve functies en is klaar voor handig dagelijks gebruik, dankzij automatische stofdetectie, ingebouwde wieltjes voor moeiteloos verplaatsen en meer...
Superieure uitbreidbaarheid opslag
Deze behuizing biedt ondersteuning voor maximaal vier HDD's of maximaal acht SATA SSD's, zodat er voldoende opslagcapaciteit is voor uw gegevensopslagbehoeften.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





