Je bent nog niet ingelogd
ASUS ProArt PA602 Wood Metal Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
19x
De ASUS ProArt PA602 is een spacieuze PC-behuizing met een elegant design waarin hout en metaal combineren. Dit midtower-model ondersteunt ATX-moederborden en biedt ruime interne ruimte. De behuizing komt standaard met drie geïnstalleerde ventilatoren: twee 200mm fans aan de voorkant en één 140mm fan aan de achterkant voor optimale luchtstroom. Met compatibiliteit voor grafische kaarten tot 45cm en CPU-koelers tot 19cm hoogte, is deze behuizing geschikt voor diverse high-end configuraties. De afmetingen bedragen 593x560x245 millimeter, wat een goed evenwicht biedt tussen capaciteit en bureauplaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Hoogte | 593 mm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 + 2 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, DTX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Gewicht | 15.80 kg |
| Hoogte | 593 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387664469 |
| Vendorcode | 90DC00J0-B09020 |
| Artikelnr | 1148388 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯





