Je bent nog niet ingelogd
ASUS ProArt PA602 Wood Edition Retro Brown - TG Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ASUS ProArt PA602 Wood Edition Retro Brown is een stijlvolle PC-behuizing die nostalgie combineert met moderne functionaliteit. Deze behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en beschikt over een transparant zijpaneel voor een goed zicht op uw componenten. Met twee 200mm frontfans en een 140mm achterfan zorgt het voor adequate luchtcirculatie. De ruime binnenruimte accommodeert grafische kaarten tot 44 cm en CPU-koelers tot 18,5 cm hoog. Met afmetingen van 593x560x245 mm biedt het een perfecte balans tussen compactheid en ruimte voor high-end hardwaresetups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Hoogte | 593 mm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 8 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| 5.25" bay totaal | 0 |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Bruin |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, DTX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Gewicht | 15.80 kg |
| Hoogte | 593 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636014328 |
| Vendorcode | 90DC00J8-B09000 |
| Artikelnr | 1167136 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





