Je bent nog niet ingelogd
ASUS ProArt PA602 Wood Edition Retro Brown - Metal Panel Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
De ASUS ProArt PA602 Wood Edition Retro Brown is een PC-behuizing met een elegante retro look en metalen panelen. Deze behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en biedt royale ruimte voor high-end componenten. Met twee 200mm voorfans en één 140mm achterfan zorgt het voor efficiënte luchtcirculatie. De behuizing kan CPU-koelers tot 18,5 cm en grafische kaarten tot 44 cm accommoderen. Met afmetingen van 593x560x245 mm biedt het een goed balans tussen formaat en functionaliteit, ideaal voor creatieve professionals die zowel prestatie als vintage esthetiek waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Hoogte | 593 mm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 8 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Bruin |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 44 cm |
| Maximum PSU lengte | 19 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, DTX, Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Gewicht | 15.80 kg |
| Hoogte | 593 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 200mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 200mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636014366 |
| Vendorcode | 90DC00J8-B09010 |
| Artikelnr | 1167014 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 13-05-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯





