Je bent nog niet ingelogd
Kolink Unity Peak ARGB Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Kolink Unity Peak ARGB Midi Tower in zwart is een moderne PC-behuizing ontworpen voor ATX-moederborden. Deze behuizing beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw componenten. Het wordt geleverd met vier voorgeïnstalleerde 120mm fans, waarvan één aan de achterkant en drie aan de zijkant, voor efficiënte luchtcirculatie. Met ruimte voor grafische kaarten tot 40 cm lengte, CPU-koelers tot 16,8 cm hoogte en voedingseenheden tot 18 cm is deze behuizing geschikt voor diverse high-performance configuraties. De compacte afmetingen van 465 x 210 x 420 mm maken deze midi tower een veelzijdige keuze voor gamingers en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kolink |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 9 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 7.70 kg |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5999094005594 |
| Vendorcode | UNITY PEAK BLK |
| Artikelnr | 1108257 |
| Merk | Kolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




