Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech A-3411 Creek Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Inter-Tech A-3411 Creek Tower is een zwarte PC-behuizing ontworpen voor midrange-systemen. Deze spacieuze tower ondersteunt ATX-moederborden en biedt volop ruimte voor hardware-componenten. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw systeemopbouw. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 16 cm hoogte en grafische kaarten met een lengte tot 31 cm. Met afmetingen van 455 x 205 x 385 mm biedt het een goede balans tussen capaciteit en bureaublaatvoetafdruk. Ideaal voor gebruikers die een betrouwbare en praktische behuizing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Hoogte | 455 mm |
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 385 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4260455645034 |
| Vendorcode | 88881322 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 31 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 385 mm |
| Gewicht | 4.32 kg |
| Hoogte | 455 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455645034 |
| Vendorcode | 88881322 |
| Artikelnr | 1109043 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




