Je bent nog niet ingelogd
NZXT H7 Flow RGB White 2024 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
56x
De NZXT H7 Flow RGB White 2024 is een moderne PC-behuizing die ruimte biedt voor componenten tot E-ATX-formaat. Het behuizing beschikt over een transparant paneel aan de voorkant voor een goed zicht op uw hardwarecomponenten. Er zijn drie voorgeïnstalleerde 120mm-fans voor optimale luchtstroom. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 18,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 41 cm lengte. Met afmetingen van 544 x 244 x 468 mm en compatibiliteit met PSU's tot 20 cm is dit een veelzijdige keuze voor gamers en makers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 544 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 139,90
laatste 90 dagen: 139,90
99,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | SGCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✖︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Gewicht | 11.10 kg |
| Hoogte | 544 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Ventilator snelheid | 1200 - 1500 RPM |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 1,27 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 50,1 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,27 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 50,1 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547205533 |
| Vendorcode | CM-H72FW-R1 |
| Artikelnr | 1110379 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯





