Je bent nog niet ingelogd
NZXT H7 Flow White 2024 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
62x
De NZXT H7 Flow White 2024 is een ruime PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Het kastje beschikt over drie voorgeïnstalleerde 120mm fans voor efficiënte luchtcirculatie en een transparant paneel voor zicht op je componenten. Met afmetingen van 544x244x468mm biedt het voldoende ruimte: tot 18,5cm voor CPU-koelers, 41cm voor grafische kaarten en 20cm voor voedingen. Dit mid-tower design combineert functionaliteit met modern ontwerp, ideaal voor gaming- en workstation-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 544 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 119,90
laatste 90 dagen: 119,90
69,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | SGCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✖︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 468 mm |
| Gewicht | 11.10 kg |
| Hoogte | 544 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Ventilator snelheid | 1200 - 1500 RPM |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 60,2 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 60,2 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Controle ventilatorsnelheid | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547205519 |
| Vendorcode | CM-H72FW-01 |
| Artikelnr | 1110377 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Roy
Geplaatst: 14-01-2026
74 dagen in bezit
9/10 case!
Geweldige airflow
Strak en premium design
Veel ruimte
Makkelijke cable management
Goede bouwkwaliteit
Relatief prijzig
Groot formaat
Geen RGB standaard
Stof kan sneller binnenkomen
De NZXT H7 Flow White is een top case voor wie design en airflow wil combineren. Strak wit design, veel ruimte voor high-end hardware en uitstekende koeling dankzij de open mesh-panelen. Makkelijk te bouwen in en alles voelt premium aan. Zeker een aanrader voor een clean en krachtige setup.
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯





