Je bent nog niet ingelogd
Chieftec Mesh CS-12B-300 Mini Tower Zwart 300W Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Chieftec Mesh CS-12B-300 is een compacte mini tower behuizing in zwart, voorzien van een 300W voeding. Met afmetingen van 338 x 102 x 356 mm biedt deze behuizing ruimte voor Micro-ATX moederborden. De voorkant is uitgerust met een 80mm ventilator voor adequate koeling. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 8,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 20 cm lengte. Dit ontwerp maakt de CS-12B-300 geschikt voor compacte gaming- of werkstationsetups waarin ruimtebesparing prioriteit heeft.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Chieftec |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 80mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 20 cm |
| Hoogte | 338 mm |
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 356 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 753263076823 |
| Vendorcode | CS-12B-300 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Dikte van materiaal | 0,6 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Halfhoge uitbreidingssleuven | 4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | SGCC |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 356 mm |
| Gewicht | 4.75 kg |
| Hoogte | 338 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 300 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 80mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 80mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✖︎ |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 80mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263076823 |
| Vendorcode | CS-12B-300 |
| Artikelnr | 1111251 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




