Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo C6 White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
37x
De Jonsbo C6 White Behuizing is een compacte PC-behuizing ontworpen voor Micro-ATX systemen. Met afmetingen van 295,2 x 202 x 266 mm biedt deze behuizing een efficiënte ruimtebesteding. Het ondersteunt CPU-koelers tot 7,5 cm hoogte, grafische kaarten met een maximale lengte van 20 cm en voedingseenheden tot 18,5 cm. Dit model is geschikt voor gebruikers die een krachtige computer willen samenstellen in een compact formaat zonder veel fysieke ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 20 cm |
| Maximum PSU lengte | 18.5 cm |
| Hoogte | 295.2 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 6970620552712 |
| Vendorcode | C6 White |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Dikte van materiaal | 0,7 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 20 cm |
| Maximum PSU lengte | 18.5 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX, Micro-ATX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Gewicht | 2.30 kg |
| Hoogte | 295.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620552712 |
| Vendorcode | C6 White |
| Artikelnr | 958639 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




