Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Jonsbo C6 White Behuizing

Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 1 werkdag (maandag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
45x

De Jonsbo C6 White is een compacte PC-behuizing ontworpen voor kleinere bouwprojecten. Met steun voor Micro-ATX-moederborden en afmetingen van 295,2 x 202 x 266 mm biedt deze behuizing een efficiënt gebruik van ruimte. De behuizing kan een grafische kaart tot 20 cm lang en een voeding tot 18,5 cm lang accommoderen. CPU-koelers tot 7,5 cm hoog passen eveneens in deze compacte case. De witte afwerking geeft een schone, moderne uitstraling. Deze behuizing is geschikt voor gebruikers die een kleine formaat build willen realiseren zonder veel inboetingen op compatibiliteit.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Jonsbo
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte7.5 cm
Maximum grafische kaart lengte20 cm
Maximum PSU lengte18.5 cm
Hoogte295.2 mm
Breedte202 mm
Diepte266 mm
Verkrijgbaar sindsJanuari 2024
EAN6970620552712
VendorcodeC6 White
Garantie24 maanden
Toon meer
44,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
Dikte van materiaal 0,7 mm
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Gamen
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Wit
Materiaal Staal
Maximum CPU cooler hoogte 7.5 cm
Maximum grafische kaart lengte 20 cm
Maximum PSU lengte 18.5 cm
Soort PC
Form factor moederbord ITX, Micro-ATX
Max moederbord formaat Micro-ATX
Vormfactor Mini Tower
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 202 mm
Diepte 266 mm
Gewicht 2.30 kg
Hoogte 295.2 mm
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 1x 120mm, 1x 140mm
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Maximaal aantal ventilators bovenkant 1
Maximaal aantal ventilators onderkant 1
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele fan onderkant 1x 120mm, 1x 140mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 140 mm
Optionele fan voorkant 1x 120mm
Optionele fan zijkant 1x 120mm, 1x 140mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
SSD-vormfactor 2.5"
Product informatie
EAN6970620552712
VendorcodeC6 White
Artikelnr958639
MerkJonsbo
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met
Gigabyte GP-P550SS ICE Wit 550W 80 Plus Bronze ATX 3.0 Niet-Modulair PSU / PC Voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
79x

Intel Core i5-12600K processor

220x
Intel Core i5-12600K processor
. Levertijd:
Meer productinformatie
220x

Sparkle Intel Arc A310 Omni View 4GB

22x
Sparkle Intel Arc A310 Omni View 4GB
. Levertijd:
Meer productinformatie
22x
G.Skill DDR4 Aegis 2x8GB 3000 F4-3000C16D-16GISB Geheugenmodule
. Levertijd:
Meer productinformatie
72x
Vergelijkbare producten

Chieftec UE-02B SFF computer Behuizing

4x
Chieftec UE-02B SFF computer Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
4x

Inter-Tech S-331 Desktop Zwart Behuizing

5x
Inter-Tech S-331 Desktop Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x

Fractal Design Core 1000 USB3 Behuizing

47x
Fractal Design Core 1000 USB3 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
47x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
RichardW
Eerste review
Geplaatst: 07-07-2026
5 dagen in bezit
Prima kleine behuizing voor de prijs
compact
goedkoop
de (beperkte) ruimte had efficienter benut gekund
Voor de prijs is het een prima behuizing als je op zoek bent naar iets kleins. Er past nog steeds een ATX power supply in, waardoor je geen SFX hoeft te kopen. Helaas is cable management wel wat lastig (deels doordat hij zo klein is natuurlijk), en als je 2 120mm fans aan de voorkant wil installeren kan dat eigenlijk net wel net niet, het is volgens mij niet de bedoeling om dat te doen, maar met een klein beetje duwen past het wel. Ondanks dat elk paneel geperforeerd is is airflow nog steeds niet fantastisch. Om deze redenen 4 sterren.
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯