Ga naar:

Sneltoetsen:

info-icon
Gebruik de pijltjestoetsen om tussen items te navigeren
homepage takeover banner left
homepage takeover banner right

Jonsbo C6 Black Behuizing

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯
74x

De Jonsbo C6 Black is een compacte PC behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 295,2 x 202 x 266 mm biedt deze behuizing een efficiënte ruimteindeling voor gaminers en enthusiasten die een kleinere bouwformaat prefereren. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 26 cm, CPU-koelers tot 7,5 cm en voedingseenheden tot 18,5 cm. Dit maakt de C6 Black een praktische keuze voor het bouwen van compacte en krachtige computersystemen.

Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Jonsbo
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte7.5 cm
Maximum grafische kaart lengte26 cm
Maximum PSU lengte18.5 cm
Hoogte295.2 mm
Breedte202 mm
Diepte266 mm
Verkrijgbaar sindsDecember 2023
EAN6970620552705
VendorcodeC6 Black
Garantie24 maanden
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
2.5" bay totaal 2 x
3.5" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting ✖︎
Dikte van materiaal 0,7 mm
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Gamen
Kleur Product Zwart
Materiaal Staal
Maximum CPU cooler hoogte 7.5 cm
Maximum grafische kaart lengte 26 cm
Maximum PSU lengte 18.5 cm
Soort PC
Form factor moederbord ITX
Max moederbord formaat Micro-ATX
Poorten & interfaces
Eigenschap Waarde
USB aansluitingen 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Eigenschap Waarde
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 3.5"
Gewicht en omvang
Eigenschap Waarde
Breedte 202 mm
Diepte 266 mm
Gewicht 2.30 kg
Hoogte 295.2 mm
Koeling
Eigenschap Waarde
Optionele fan achterkant 1x 120mm
Optionele fan bovenkant 1x 120mm, 1x 140mm
Maximaal aantal ventilators bovenkant 1
Maximaal aantal ventilators onderkant 1
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele fan onderkant 1x 120mm, 1x 140mm
Optionele radiator afmeting bovenkant 120, 140 mm
Optionele fan voorkant 1x 120mm
Power voorraad
Eigenschap Waarde
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening ATX
Vermogenstoevoer inclusief ✖︎
Technische details
Eigenschap Waarde
Stoffilters aanwezig✓︎
SSD-vormfactor 2.5"
Product informatie
EAN6970620552705
VendorcodeC6 Black
Artikelnr1103259
MerkJonsbo
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsDecember 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.

Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)


Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!

Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
✚
Vaak samen gekocht met
Be quiet! System Power 11 550W 80 Plus Bronze ATX 3.1 Niet-Modulair PSU / PC Voeding
. Levertijd:
Meer productinformatie
38x

MSI PRO B760M-P moederbord

40x
MSI PRO B760M-P moederbord
. Levertijd:
Meer productinformatie
40x
Crucial DDR5 DDR5 1 x 16 GB 5600 MHz CL 46 Zwart CT16G56C46U5 geheugenmodule
. Levertijd:
Meer productinformatie
81x

Gelid Solutions GC-Extreme Thermal compound

19x
Gelid Solutions GC-Extreme Thermal compound
. Levertijd:
Meer productinformatie
19x
Vergelijkbare producten

Jonsbo C6 White Behuizing

45x
Jonsbo C6 White Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
45x

Inter-Tech S-331 Desktop Zwart Behuizing

5x
Inter-Tech S-331 Desktop Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x

Fractal Design Core 1000 USB3 Behuizing

47x
Fractal Design Core 1000 USB3 Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
47x

LC-Power LC-1400MI computer Behuizing

5x
LC-Power LC-1400MI computer Behuizing
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
75,95
51,
11
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
75,95
51,
11
5x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)

Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
RichardW
Eerste review
Geplaatst: 07-07-2026
5 dagen in bezit
Prima kleine behuizing voor de prijs
compact
goedkoop
de (beperkte) ruimte had efficienter benut gekund
Voor de prijs is het een prima behuizing als je op zoek bent naar iets kleins. Er past nog steeds een ATX power supply in, waardoor je geen SFX hoeft te kopen. Helaas is cable management wel wat lastig (deels doordat hij zo klein is natuurlijk), en als je 2 120mm fans aan de voorkant wil installeren kan dat eigenlijk net wel net niet, het is volgens mij niet de bedoeling om dat te doen, maar met een klein beetje duwen past het wel. Ondanks dat elk paneel geperforeerd is is airflow nog steeds niet fantastisch. Om deze redenen 4 sterren.
Hoofdafbeelding 0
❮
❯
❮
❯