Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo C6 Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
61x
De Jonsbo C6 Black is een compacte PC-behuizing geschikt voor systemen met Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 295,2 x 202 x 266 millimeter biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 26 centimeter lengte en voedingseenheden tot 18,5 centimeter. De maximale CPU-koelerhoogte bedraagt 7,5 centimeter. Deze behuizing is ideaal voor gebruikers die een klein formaat systeem willen samenstellen zonder in te leveren op compatibiliteit met standaardonderdelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 26 cm |
| Maximum PSU lengte | 18.5 cm |
| Hoogte | 295.2 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 6970620552705 |
| Vendorcode | C6 Black |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Dikte van materiaal | 0,7 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 26 cm |
| Maximum PSU lengte | 18.5 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Gewicht | 2.30 kg |
| Hoogte | 295.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan onderkant | 120,140 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620552705 |
| Vendorcode | C6 Black |
| Artikelnr | 1103259 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




