LC-Power LC-1406MB-400TFX computer Micro Tower Zwart 400 W Behuizing
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De LC-Power LC-1406MB-400TFX is een compacte Micro Tower-behuizing die geschikt is voor Micro-ATX moederborden. Met een maximale CPU-cooler hoogte van 8 cm en een maximum grafische kaart lengte van 22,5 cm biedt deze behuizing genoeg ruimte voor de meeste hardware-configuraties. De afmetingen van 342 mm (hoogte), 102 mm (breedte) en 405 mm (diepte) maken deze behuizing geschikt voor gebruik op kantoor of in een kleine thuiswerkomgeving. De 400 Watt voeding ondersteunt de meeste hedendaagse PC-componenten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LC Power
Max moederbord formaatMicro-ATX
Maximum CPU cooler hoogte8 cm
Maximum grafische kaart lengte22.5 cm
Hoogte342 mm
Breedte102 mm
Diepte405 mm
Verkrijgbaar sindsFebruari 2024
EAN4260070129490
VendorcodeLC-1406MB-400TFX
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
2.5" bay totaal 3 x
3.5" bay totaal 1 x
5.25" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting ✖︎
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Gamen
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Activiteit
Materiaal Metaal, Kunststof
Maximum CPU cooler hoogte 8 cm
Soort PC
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Vormfactor Micro Tower
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes 3.5"
Gewicht en omvang
Breedte 102 mm
Diepte 405 mm
Gewicht 4.16 kg
Hoogte 342 mm
Energie
Aantal voedingen 1
Netvoeding 400 W
Koeling
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Maximaal aantal ventilators bovenkant 1
Optionele fan zijkant 1x 120mm
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusief✓︎
Technische details
Stoffilters aanwezig ✖︎
SSD-vormfactor 2.5"