Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG FORGE M100A computer Micro Tower Zwart, Transparant Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De MSI MAG FORGE M100A is een compact Micro Tower behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Het stoere design wordt gekenmerkt door een transparant zijpaneel dat uw hardware fraai in beeld brengt. De behuizing is voorzien van 3 vooraan- en 1 achterkant 120mm fan voor optimale luchtstroming. Met ruimte voor CPU coolers tot 16cm en grafische kaarten tot 30cm lang, biedt deze behuizing flexibiliteit voor krachtige componenten. De compacte afmetingen maken het een ideale keuze voor gaming setups en werkstations op beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 30 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 423 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 388 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 0 |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Transparant, Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Acryl |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 30 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Micro Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB 2.0 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 388 mm |
| Gewicht | 3.36 kg |
| Hoogte | 423 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Optionele fan bovenkant | 120 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719072932237 |
| Vendorcode | MAG FORGE M100A |
| Artikelnr | 1111377 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




