Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CC560 ARGB V2 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
56x
De DeepCool CC560 ARGB V2 behuizing biedt ruimte voor ATX-moederborden en beschikt over een transparant paneel voor zichtbare componenten. Het komt voorgeconfigureerd met drie 120mm-fans aan de voorkant en één 120mm-fan aan de achterkant voor effectieve luchtcirculatie. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 16,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 37 cm lengte, met ruimte voor PSU's tot 17 cm. Met afmetingen van 483 x 215 x 432 mm biedt deze mid-tower uitstekende ruimte voor verschillende hardwareconfiguraties en enthusiast-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Gewicht | 7.20 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774570 |
| Vendorcode | R-CC560-BKTAA4-G-2 |
| Artikelnr | 1112135 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





