Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CC560 V2 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
120x
De DeepCool CC560 V2 is een ruime midtower behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Deze case beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van uw componenten. Vooraf zijn drie 120mm fans geïnstalleerd, aangevuld met één 120mm fan aan de achterkant voor efficiënte luchtstroom. De behuizing biedt voldoende ruimte voor CPU-koelers tot 16,5 cm, grafische kaarten tot 37 cm en voedingseenheden tot 17 cm. Met afmetingen van 483x215x432 mm combineert de CC560 V2 praktische functionaliteit met aantrekkelijk design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | Blauw |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 37 cm |
| Maximum PSU lengte | 17 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Gewicht | 7.20 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 120,140 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774617 |
| Vendorcode | R-CC560-BKGAA4-G-2 |
| Artikelnr | 1112141 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





