Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CH780 Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De DeepCool CH780 Tower Zwart Behuizing biedt ruime mogelijkheden voor midrange tot high-end systemen. Deze grote behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en beschikt over drie voorgeïnstalleerde 140mm fans aan de zijkant voor efficiënte luchtcirculatie. Het transparante paneel geeft zicht op uw componenten. De behuizing biedt voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 48 cm en CPU-koelers tot 13,2 cm hoog. Met afmetingen van 551 x 250 x 528 mm biedt dit model een goed evenwicht tussen capaciteit en praktische plaatsing. Ideaal voor enthusiasten die waarde hechten aan koeling en component compatibiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 551 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Gewicht | 13.70 kg |
| Hoogte | 551 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 420 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774723 |
| Vendorcode | R-CH780-BKADE41-G-1 |
| Artikelnr | 1112136 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





