Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CH780 WH Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De DeepCool CH780 WH Tower Wit Behuizing biedt ruime mogelijkheden voor krachtige PC-builds. Deze midtower ondersteunt E-ATX moederborden en beschikt over een transparant zijpaneel voor een zicht op uw componenten. Met drie 140mm fans aan de zijkant, twee frontkamers en adequate ventilatiemogelijkheden zorgt het voor goede luchtstroom. De behuizing kan grafische kaarten tot 48 cm lengte huisvesten en biedt plaats voor CPU-koelers tot 13,2 cm hoogte. Met afmetingen van 551x250x528 mm en steun voor PSU's tot 18 cm breedte, is dit een veelzijdige keuze voor systeembouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 551 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 13.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Gewicht | 13.70 kg |
| Hoogte | 551 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 420 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412774730 |
| Vendorcode | R-CH780-WHADE41-G-1 |
| Artikelnr | 1112137 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





