Chieftec BU-12B-300 SFF 300W Voeding Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
13x
De Chieftec BU-12B-300 SFF 300W Voeding Behuizing is een compacte computerbehuizing speciaal ontworpen voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 280x92,5x290 mm biedt deze behuizing een zeer klein formaat, ideaal voor kleine bouwprojecten. De behuizing beschikt over een 300W voeding en één 80mm ventilator aan de voorkant voor koeling. Het ondersteunt CPU-koelers tot 6,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 15 cm lengte. Deze SFF-behuizing (Small Form Factor) is geschikt voor gebruikers die een efficiënte en ruimtebesparende pc-opstelling zoeken.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Chieftec
Max moederbord formaatMini-ITX
Geïnstalleerde Fans voorkant1x 80mm
Maximum CPU cooler hoogte6.5 cm
Maximum grafische kaart lengte15 cm
Hoogte280 mm
Breedte92.5 mm
Diepte290 mm
Verkrijgbaar sindsMaart 2021
EAN753263077158
VendorcodeBU-12B-300
Garantie24 maanden
Toon meer
89,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Aan-/uitknop✓︎
3.5" bay totaal 1 x
5.25" bay totaal 1 x
Aantal externe 5,25 " bays 1
Uitbreidingsslots 2
Dikte van materiaal 0,5 mm
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Thuis/Werk
Kleur Product Zwart
Materiaal SECC
Soort PC
Form factor moederbord Mini-ITX
Vormfactor Small Form Factor (SFF)
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5"
Gewicht en omvang
Breedte 92.5 mm
Diepte 290 mm
Gewicht 3.55 kg
Hoogte 280 mm
Energie
Netvoeding 300 W
Koeling
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele fan voorkant 1x 80mm