Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo N2 White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Jonsbo N2 White Behuizing is een compacte Mini-ITX PC-behuizing met afmetingen van 224 x 222,5 x 222,5 millimeter. Deze kleine kast is voorzien van één 120mm-ventilator aan de voorkant voor effectieve airflow. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 6,5 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 19,7 centimeter lengte. De voeding mag maximaal 15 centimeter lang zijn. Met zijn compacte ontwerp biedt de Jonsbo N2 White een oplossing voor gebruikers die een krachtige Mini-ITX-configuratie in een klein formaat willen realiseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 19.7 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Hoogte | 224 mm |
| Breedte | 222.5 mm |
| Diepte | 222.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 6970620552668 |
| Vendorcode | N2 White |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 5 x |
| Uitbreidingsslots | 1 |
| Dikte van materiaal | 1 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 19.7 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | kubus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 222.5 mm |
| Diepte | 222.5 mm |
| Gewicht | 2.90 kg |
| Hoogte | 224 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620552668 |
| Vendorcode | N2 White |
| Artikelnr | 958642 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




