Je bent nog niet ingelogd
Corsair 7000D Airflow Tempered Glass White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Corsair 7000D Airflow Tempered Glass White is een ruime ATX-behuizing met een elegant gehard glaspaneel aan de zijkant. Met afmetingen van 600x248x550 mm biedt deze case voldoende ruimte voor moderne hardwarecomponenten. Het is voorzien van twee 140mm frontfans en één 140mm achterfan voor optimale luchtcirculatie. Deze behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 45 cm, CPU-koelers tot 19 cm en PSU's tot 22,5 cm lengte, waardoor het geschikt is voor diverse configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.5 cm |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| Uitbreidingsslots | 8 + 3 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal, Gehard glas, Kunststof |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 20.70 kg |
| Hoogte | 600 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 4 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360, 480 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 4x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006636441 |
| Vendorcode | CC-9011219-WW |
| Artikelnr | 1145973 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




