Je bent nog niet ingelogd
Corsair iCue 7000X RGB Tempered Glass White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Corsair iCue 7000X RGB Tempered Glass White Behuizing is een ruime PC behuizing voor ATX-moederborden. Het indrukwekkende geheel wordt gekenmerkt door zijn gehard glazen zijpaneel dat uw hardwarecomponenten goed zichtbaar maakt. De behuizing is voorzien van vier voorgeïnstalleerde 140mm fans voor optimale luchtcirculatie. Met afmetingen van 600x248x550mm biedt het voldoende ruimte voor grafische kaarten tot 45cm en CPU-koelers tot 19cm hoogte. De behuizing ondersteunt voedingseenheden tot 22.5cm lengte en combineert functionaliteit met modern design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.5 cm |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 4x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 140, 280, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360, 480 mm |
| Uitbreidingsslots | 8 + 3 Vertical |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 45 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.5 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 248 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 19.80 kg |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 840006639459 |
| Vendorcode | CC-9011227-WW |
| Artikelnr | 1145974 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




