Je bent nog niet ingelogd
be quiet! Dark Base 701 White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De be quiet! Dark Base 701 White is een PC-behuizing uit de midrange-klasse, geschikt voor E-ATX moederborden. Het design combineert functionaliteit met esthetiek, voorzien van een transparant zijpaneel voor een goed zicht op uw componenten. De behuizing wordt geleverd met drie voorgeïnstalleerde 140mm fans die voor adequate koeling zorgen. Met een interne ruimte die CPU-koelers tot 18,5 cm ondersteunt en grafische kaarten tot 42 cm lengte accommodeert, biedt deze behuizing voldoende flexibiliteit voor diverse hardwareconfiguraties. De afmetingen zijn 495x249x565 millimeter, ideaal voor standaard setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | be quiet! |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 495 mm |
| Breedte | 249 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 5 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 10 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Glas, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 249 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Gewicht | 12.80 kg |
| Hoogte | 495 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, UKCA, RoHS, Reach, WEEE, Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 120,140 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 2,36 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 133,2 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260052190661 |
| Vendorcode | BGW59 |
| Artikelnr | 1146283 |
| Merk | Be quiet! |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




