Je bent nog niet ingelogd
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Black is een ruime PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 499 x 256 x 471 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige hardware. Het glazen zijpaneel geeft zicht op het interne setup. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 18,5 cm hoogte en grafische kaarten tot 46 cm lengte. Er zijn drie 120mm-fans aan de zijkant gemonteerd voor optimale luchtcirculatie. Met ondersteuning voor PSU's tot 25 cm lengte is deze behuizing geschikt voor diverse configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 499 mm |
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 8 + 3 Vertical |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Kunststof, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Gewicht | 11.70 kg |
| Hoogte | 499 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440402794 |
| Vendorcode | CC-9011316-WW |
| Artikelnr | 973158 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




