Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NPC-2046 Diaxid 605F Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De GENESIS NPC-2046 Diaxid 605F is een Midi Tower behuizing in zwart uitgevoerd, ontworpen voor ATX moederborden. De behuizing beschikt over een transparant zijpaneel voor zichtbaarheid van onderdelen. Met vier voorgeïnstalleerde 120mm fans aan de voorkant, achterkant en bovenkant biedt deze behuizing adequate koeling. De ruime afmetingen accommoderen CPU-koelers tot 16,8 cm, grafische kaarten tot 35 cm en voedingen tot 21,5 cm. Ideal voor gaming en professionele builds die ruimte en airflow vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.5 cm |
| Hoogte | 466 mm |
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | ABS, Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 35 cm |
| Maximum PSU lengte | 21.5 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Gewicht | 7.20 kg |
| Hoogte | 466 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Ventilator snelheid | 0 - 1300 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 22,1 dB |
| Maximum luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 46,1 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969439212 |
| Vendorcode | NPC-2046 |
| Artikelnr | 1146416 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





