Je bent nog niet ingelogd
Silverstone MILO 11 Micro-ATX Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Silverstone MILO 11 is een compacte Micro-ATX behuizing in wit, speciaal ontworpen voor kleine bouwprojecten. Met afmetingen van 110 x 330 x 285 mm biedt deze case een beperkte maar functionele ruimte. Ze ondersteunt Micro-ATX moederborden en accommodeert CPU-koelers tot 9 cm hoogte. De grafische kaart kan maximaal 27 cm lang zijn, terwijl de voeding tot 17,5 cm plaats heeft. Deze behuizing is ideaal voor gebruikers die een compact systeem zonder concessies aan prestatie willen samenstellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 27 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 4710679814582 |
| Vendorcode | SST-ML11B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 27 cm |
| Maximum PSU lengte | 17.5 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Desktop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Gewicht | 2.48 kg |
| Hoogte | 110 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 80mm |
| Optionele fan zijkant | 60,80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | TFX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679814582 |
| Vendorcode | SST-ML11B |
| Artikelnr | 1146669 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




