Je bent nog niet ingelogd
Silverstone SUGO 14 kubus Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone SUGO 14 is een compacte kubus-behuizing in wit, speciaal ontworpen voor Mini-ITX systemen. Met afmetingen van 215 x 247 x 368,1 mm biedt deze behuizing een efficiënte ruimteindeling voor kleine bouwprojecten. Ze beschikt over één 120mm achterventilator voor luchtcirculatie, ondersteunt grafische kaarten tot 33 cm en PSU's tot 15 cm lengte. De maximale CPU-koelerhoogte van 24 cm biedt flexibiliteit bij de keuze van koelsystemen. Deze behuizing combineert compactheid met praktische functies voor hoogwaardige mini-ITX builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 24 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Hoogte | 215 mm |
| Breedte | 247 mm |
| Diepte | 368.1 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 4710679812373 |
| Vendorcode | SST-SG14W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 24 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 33 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | kubus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 247 mm |
| Diepte | 368.1 mm |
| Gewicht | 4.89 kg |
| Hoogte | 215 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679812373 |
| Vendorcode | SST-SG14W |
| Artikelnr | 1146677 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




