Je bent nog niet ingelogd
Lian Li SUP-01 Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
22x
De Lian Li SUP-01 Black Behuizing is een ruime PC-behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Met drie geïnstalleerde 120mm-fans aan de zijkant biedt het kast goede ventilatie. Het transparante paneel stelt u in staat uw hardware te tonen. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 40 cm lengte en CPU-koelers tot 8,8 cm hoogte. Bij afmetingen van 534 x 212 x 403,5 mm biedt het een goed evenwicht tussen grootte en vormfactor. Met ondersteuning voor PSU's tot 22 cm lengte is het een veelzijdige keuze voor uw PC-samenstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 534 mm |
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 403.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 403.5 mm |
| Gewicht | 11.10 kg |
| Hoogte | 534 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466015587 |
| Vendorcode | SUP01X |
| Artikelnr | 1146947 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





