Je bent nog niet ingelogd
Lian Li SUP-01 White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
9x
De Lian Li SUP-01 White is een ruime PC-behuizing geschikt voor ATX-moederborden. Met drie voorgeïnstalleerde 120mm-fans aan de zijkant biedt deze kast uitstekende ventilatie. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw hardwareonderdelen. De behuizing ondersteunt grafische kaarten tot 40 cm lengte en CPU-koelers tot 8,8 cm hoogte. Met afmetingen van 534 x 212 x 403,5 mm biedt het voldoende ruimte voor standaardconfiguraties. De maximale voedingslengte bedraagt 22 cm. Deze behuizing combineert functionaliteit met esthetiek voor gamen en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 534 mm |
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 403.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 8.8 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Diepte | 403.5 mm |
| Hoogte | 534 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466015594 |
| Vendorcode | SUP01W |
| Artikelnr | 1146948 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯





