Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CG530 4F Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
500x
De DeepCool CG530 4F is een mid-tower behuizing die geschikt is voor ATX-moederborden. Het systeem beschikt over een transparant zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van je componenten. De behuizing is voorzien van vier voorgeïnstalleerde 120mm fans, waaronder drie aan de voorkant en één aan de achterkant, wat zorgt voor effectieve airflow. Met ondersteuning voor CPU-koelers tot 16 cm hoogte en grafische kaarten tot 41 cm lengte biedt het voldoende ruimte voor diverse hardwarecomponenten. De compacte afmetingen maken het een praktische keuze voor gamingers en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Hoogte | 399 mm |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 71,90
laatste 90 dagen: 71,90
64,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Geharde glaspla(a)t(en) | 4 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Gewicht | 7.00 kg |
| Hoogte | 399 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412765158 |
| Vendorcode | R-CG530-BKADA4-G-1 |
| Artikelnr | 1151257 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (9)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ad van den Berg
Eerste review
Geplaatst: 12-05-2026
6 dagen in bezit
Prachtige kast, veel ruimte/goede prijs
stevige panelen
mooi glas
solide kwaliteit
Bodem fans, weinig ruimte voor MB bekabeling
k heb de Deepcool CG530 4F nu een paar weken en ben er hartstikke blij mee! Super ruime kast met veel plek voor grote videokaarten, dikke radiatoren en nette builds. Kabelmanagement gaat prima en het ziet er strak uit. Voor dit geld is de afwerking goed: stevige panelen, mooi glas en solide kwaliteit. De vier fans doen het prima. Klein minpunt: onderin is het behoorlijk krap. Ik kon geen 3x 120/140mm fans kwijt op de bodem. Zelfs 2x 120mm fans moesten uit elkaar geplaatst worden omdat de bekabeling er anders niet paste. Je moet creatief puzzelen. Los daarvan ben ik erg tevreden. Veel kast voor weinig geld. Warm aanbevolen!
★★★★★★★★★★
Marcel…
Geplaatst: 26-04-2026
5 dagen in bezit
mooie atx kast goed afgewerkt
mooie afwerking
niet duur
genoeg ruimte
geen
mooie kast voor het geld de moeite waard.
★★★★★★★★★★
kwb
Geplaatst: 26-04-2026
5 dagen in bezit
groote case
Super leuk om in te bouwen komen zelfs zipties er bij mee gelevert
★★★★★★★★★★
Melvin l
Eerste review
Geplaatst: 19-03-2026
5 dagen in bezit
Perfect super blij mee
Hoef er verder niks aan toe te voegen ziet er geweldig uit.
★★★★★★★★★★
Umit
Eerste review
Geplaatst: 02-03-2026
5 dagen in bezit
Goed mooie kast
❮
❯
❮
❯



