Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Lancool 217 Midi Tower Wit, Hout Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lian Li Lancool 217 Midi Tower is een modern gaming-behuizing met ruim interieur voor E-ATX moederborden. Met zijn 503x238x482mm afmetingen en transparant zijpaneel creëert het een stijlvol, houtachtig design. De behuizing beschikt over uitstekende koeling met twee 170mm ventilatoren voorin en één 140mm achterin. Er is voldoende ruimte voor grote grafische kaarten tot 38cm en CPU-coolers tot 18cm hoogte. De maximale PSU-lengte bedraagt 22cm. Deze behuizing combineert functionaliteit met esthetiek voor enthusiasten en gamers die zoeken naar uitbreidbare systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 170mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 503 mm |
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 482 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Voorkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 482 mm |
| Hoogte | 503 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 170mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 170mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466020659 |
| Vendorcode | G99.LAN217INFW.00 |
| Artikelnr | 1165658 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





